В чемпіонаті України «Таврія» зіграє з «Енергією»
2 квітня 2021, 12:24
Чемпіонат, 2 ліга, Топ-новина

У суботу, 3 квітня, в Мар’янівці відбудеться матч 15 туру Чемпіонату України (Друга ліга Б). На стадіоні «Мар’янівський» сімферопольська «Таврія» зіграє з новокаховською «Енергією».

В останніх чотирьох поєдинках, в новому році, наші суперники набрали 4 очки. В останньому матчі 14-го туру «енергетики» обіграли на своєму полі МФК «Миколаїв-2» з рахунком 3:0. Точними ударами відмітилися: О. Нестерук, Д. Бондаренко та В. Студенко.

В свою чергу, сімферопольська «Таврія» в минулому турі неочікувано поступилася на виїзді маріупольському «Яруду» 0:2. Підопічні Федорчука, незважаючи на рівну гру, а в деяких відрізках матчу, ще й перевагу, не змогли здобути переможні 3 бали. Кримчани пропустили по м’ячу на останніх хвилинах кожного з двох таймів.

Щодо протистояння з «Енергією», то в першому колі (матч 2-ого туру), сімферопольці обіграли новокаховчан на виїзді з рахунком 2:0. Голами відмітилися А. Макарченко та А. Масалов.

В минулому сезоні 2019/2020 команди зустрічалися двічі. На рахунку кримчан одна нічия (1:1) та поразка (0:1).

Початок гри о 15:00.