В чемпіонаті України «Таврія» розійшлася миром з «Перемогою»
11 травня 2021, 21:52
Чемпіонат, 2 ліга, Топ-новина

Сьогодні, 11 травня, відбувся перенесений матч 11-го туру Чемпіонату України (Друга ліга Б). «Таврія» на своєму полі приймала «Перемогу» із Дніпра. Нажаль, підопічні Юрія Чумака не змогла переграти своїх суперників, а сам поєдинок завершився в нічию – 1:1.

Таврія: Онопко, Заїка, Чмеленко, Захарченко, Масалов, Гура, Доля, Барладим, Окатий (Яцик 62), Богданов, Бойко.
Запасні: Герасименко, Бесараб, Білокінь.
В.о. головного тренера: Юрій Чумак.

Перемога: Суаіб, Рубцов, Сердюк, Сидоренко, Докукін (Білоус 83), Павлюк, Цопа, Боровик, Вишневський (Воротников 46), Радченко, Лінкевич (Шмельов 46).
Запасні: Луговський, Валуйко, Антонов.
Головний тренер: Віктор Китриш.

Голи: Барладим 16 - Радченко 14.
Попередження: Радченко 32, Боровик 64, Воротников 71, Сердюк 76.

Обидва голи були забиті ще у першому таймі. Спочатку, форвард гостей Артем Радченко вивів свою команду вперед (на 14 хв.) А через дві хвилини, вже форвард кримчан, Андрій Барладим вдало замкнув подачу з кутового головою.

Слід зазначити, що сімферопольці контролювали гру, та мали не одну нагоду, щоб відзначитися. В свою чергу, кіпер «Таврії» Віталій Онопко здійснив декілька блискучих сейвів, врятувавши ворота кримчан, після пострілів гостей з середньої дистанції.

Свій наступний поєдинок «Таврія» зіграє на виїзді проти одеської «Реал Фарми». Матч відбудеться 16 травня, о 13:00.