Сімферопольська «Таврія» здобула важливу перемогу над «Нікополем»
22 травня 2021, 21:03
Чемпіонат, 2 ліга, Топ-новина

Сімферопольська «Таврія» здобула важливу перемогу над «Нікополем» (відео)

Сьогодні, 22 травня, в рамках чемпіонату України (Друга ліга Б) сімферопольська «Таврія» на своєму домашньому стадіоні «Мар’янівський» зустрічалася з «Нікополем» і перемогла з рахунком 2:0!

Таврія: Герасименко, Заїка, Яцик, Захарченко, Чеботаєв (Бесараб 70), Окатий (Білокінь 53), Масалов (Бочак 84), Гура (Доля 46), Богданов (Тетеренко 80), Барладим, Бойко.
Запасні: Онопко, Клочко.
В.о. головного тренера: Юрій Чумак.

Нікополь: Коваленко, Льога, Полянський, Катеруша, Адаменко, Омельченко (Білоус 60), Терехов, Бейер, Фомін, Жуков, Д. Артюшенко (Слищенко 60).
Запасні: К. Артюшенко, Мельник.
Головний тренер: Сергій Воробей.

Голи: Масалов 60, Доля 87.
Попередження: Омельченко 29, Адаменко 37, Жуков 52, Фомін 67, Полянський 77, Льога 79, 83.
Вилучення: Льога 83.

У першому таймі кримчани маючи повну перевагу у грі не змогли втілити її у забиті голи. Розв’язка у матчі настала за півгодини до кінця поєдинку. Спочатку, на 60 хвилині, Анатолій Масалов з передачі Валерія Долі відкрив рахунок. Через двадцять хвилин гості залишилися у меншості, чим і скористалися сімферопольці. За три хвилини до кінця гри Доля, скориставшись помилкою голкіпера нікопольчан, закотив другий м’яч у ворота суперника, оформивши таким чином остаточний рахунок зустрічі – 2:0.

За два тури до кінця чемпіонату «Таврія», маючи у своє активі 38 балів, лише на два очка відстає від запорізького «Металурга», у боротьбі за третє місце.