Таврія на виїзді не змогла переграти Перемогу
31 травня 2021, 09:32
Чемпіонат, 2 ліга, Топ-новина

"Таврія" на виїзді не змогла переграти "Перемогу" (відео)

Вчьора, 30 травня, в Дніпрі відбувся поєдинок 24-го туру в якому "Таврія" на виіізді зустрічалася з "Перемогою". Нажаль, кримчани не змогли здобути перемогу, зігравши зі своїми суперниками у нічию - 1:1.

Перемога: Суаіб, Цопа, Сердюк, Пономаренко, Лінкевич, Павлюк, Цуркан (Вишневський 79), Боровик, Есьен, Радченко, Шмельов.
Запасні: Луговський, Білоус.
Головний тренер: Віктор Китриш.

Таврія: Герасименко, Чмеленко, Заїка, Захарченко, Чеботаєв (Бесараб 75), Яцик (Окатий 61), Білокінь (Бочак 68), Гура (Доля 46), Богданов, Барладим (Тетеренко 90), Бойко.
Запасні: Онопко, Клочко.
В.о. головного тренера: Юрій Чумак.

Голи: Сердюк 81 - Бойко 62.
Попередження: Пономаренко 28, Павлюк 30, Боровик 61, Радченко 76, Сердюк 78 - Бойко 90+1, Окатий 90+1.

Основні події розгорнулися у другому таймі. При повній ігровій перевазі гостей, нападник сімферопольців Олексій Бойко вивів свою команду вперед (62 хв.). Але за десять хвилин до кінця зустрічі господарі всеж змогли зрівняти рахунок.

У додатковий час матчу, "Таврія" завдяки суперсейву свого голкіпера Ярослава Герасименка дивом врятувала нічию.