Таврія розгромила МФК Миколаїв-2
4 червня 2021, 20:01
Чемпіонат, 2 ліга, Топ-новина

Завдяки хет-трику Бойка "Таврія" розгромила МФК "Миколаїв-2"

Сьогодні, 4 червня, у своєму останньому матчі сезону, сімферопольська "Таврія" розгромила в Горностаївці МФК "Миколаїв-2" з рахунком 6:1.

Таврія: Онопко, Чмеленко, Заїка, Захарченко (Гура 46), Чеботаєв (Бесараб 58), Яцик (Масалов 46), Білокінь (Бочак 46), Доля, Богданов, Барладим (Окатий 61), Бойко.
Запасні: Герасименко, Тетеренко.
В.о. головного тренера: Юрій Чумак.

Миколаїв-2: Закорський, Кербаль, Любарський, Лотоцький, Олєйніков, Боровський (Чілінгір 62), Сурженко, Каведяєв (Бойчук 51), Фальковський, Швець (Гончар 59), Тимко (Солдатов 51).
Запасні: Гуменний, Бєлов, Бойко, Бедін, Царинний.
Головний тренер: Анатолій Діденко.

Голи: Бойко 7, 38 (пен.), 72; Доля 36, Бочак 54, 55 - Фальковський 90 (пен.).
На 48 хвилині Бойко та 60 хвилині Доля не реалізували пенальті.
Попередження: Яцик 43, Заїка 68 - Боровський 48, Олєйніков 71.

Вже після першого тайму, завдяки дублю Олексія Бойко та голу Валерія Долі на табло висвітчувалися цифри 3:0 на користь кримчан. Після перерви, сімферопольці ще більше додали попереду, завдяки чому, протягом перших хвилин тайму Роман Бочак двічі вразив ворота суперника - 5:0. А за 20-хв до кінця гри Олексій Бойко збільшив перевагу кримчан до 6:0. Тим не менш, миколаївці змогли розмочити рахунок матчу реалізувавши на 90-й хвилині пенальті - 6:1.

Слід зазначити, що роздинкою матчу став почесний гість гри Олег Протасов, який в свою чергу нагородив керівництво клубу (президента Едуарда Репілевського та віце-президента Данила Репілевського) медалями за заслуги у розвитку українського футболу.