Таврiя

Футбольний клуб з Сімферополя

Офіційний сайт

Сергій Шевченко
6 березня 2020, 16:45
Інтерв'ю, Топ-новина

Сергій Шевченко про можливий переїзд команди в інше місто: А де ми потрібні?

Головний тренер сімферопольської "Таврії" Сергій Шевченко в інтерв'ю медіа-центру IPC Херсон розповів про фінансову ситуацію в клубі, плани на кінець сезону 2019/2020 та кримських вболівальників.


- Наша ситуація трохи зрушила. Ми за місяць перед Кубком Криму нарешті зібралися на збори, розробили програму підготовки, зібрали футболістів, які все ще вірять в наше світле майбутнє і зміни з фінансами. Начебто на горизонті з'явилися спонсори, але поки вони мовчать. Ми чекаємо, сподіваємося ...

- Які ваші плани на третє коло сезону?

- Збалансувати команду, щоб футболісти звикли і розуміли один одного; запросити ще кілька футболістів, і ставити (високе) завдання. По-іншому не цікаво.

- Довго ходили чутки про те, що в Бериславі буде будуватися новий стадіон...

- Наскільки я знаю, там проводиться аудит ... Звичайно, така (сумна) ситуація - бренд, такі плани були, хотіли і бюст Заяєву поставити... Це все на рівні уряду і федерації футболу вирішувалося, але поки тиша.

- Чи вистачає команді по-мінімуму грошей?

- Грошей зараз взагалі немає. Те, що нам пообіцяли і поставили деякі умови - ми все виконали. Але фінансових надходжень немає. Це, звичайно, погано.

- Футболісти отримують зарплату?

- Ні.

- А в чому проблема? Хто це пообіцяв і не фінансує?

- Вибачте, я поки не можу про це говорити. Ми все ще сподіваємося. Це дуже серйозні люди, і я думаю вони слів на вітер не кидають.

- Чи можливий переїзд команди в інше місто?

- А де ми потрібні? Мені якось на прес-конференції в Дніпрі ставили подібне питання: чому не в Херсоні? Тому що там є "Кристал". Я питаю у відповідь: а тут в Дніпрі потрібна "Таврія"? Відповідають: ні, у нас є "Дніпро". Так що дякую Бериславу, що вони нас поселили, створили всі умови.

Ми знаємо таку команду, як "Арсенал" (Київ), у якій все в автобусі було - не потренуватися, нічого. А в Бериславі всі умови створені. А якщо ще й стадіон...

Я за ці чотири роки, як "Таврія" переїхала з Криму на материк України, не можу зрозуміти - як у такого бренду немає спонсора? Невже це нікому не цікаво?

- Чи продовжують приїжджати на матчі вболівальники з Криму?

- Приїжджати стало менше, та й в цілому відвідуваність впала, тому що всі хочуть перемог. А так - цікавляться, дзвонять...

- Можете передати привіт вболівальникам.

- Величезний привіт нашим уболівальникам, здоров'я, миру і всього доброго (посміхається).
Відправити
  • Комментарии
Работает на Disqus