«Таврія» здобула перемогу у поєдинку із «Реал Фармою»
18 вересня 2021, 19:47
Чемпіонат, 2 ліга, Топ-новина

«Таврія» здобула перемогу у поєдинку із «Реал Фармою» (відео)

Сьогодні, 18 вересня, у 9-му турі Чемпіонату України з футболу (Друга ліга, група Б) «Таврія» виборола перемогу у матчі із «Реал Фармою». Гра завершилась рахунком 0:3.

Реал Фарма: Деркунський, Онуфрак, Новицький, Яссін, Угбеде-Оджо (Колесников 46), Ратушняк, Бурахович, А. Лиховидов (Фабер 31), Опря, Вареник (Кошкін 86), Гранчар (Плачков 50).
Запасні: Стародубець, М. Лиховидов.
Головний тренер: А. Рязанцев.

Таврія: Герасименко, Максименко, Заїка, Чмеленко, Чеботаєв (Захарченко 78), Яцик, Богданов (Білокінь 62), Ковальов, Барладим (Бочак 56), Гура (Доля 56), Бойко (Клочко 77).
Запасні: Онопко, Вакулінський, Каранга.
Головний тренер: Юрій Чумак.

Голи: Ковальов 41, Білокінь 86, Доля 89.
Попередження: Угбеде-Оджо 58, Опря 53, 67; Плачков 81 - Доля 71.
Вилучення: Опря 67.

Відкрити рахунок вдалося кримчанам за 5 хвилин до кінця першого тайму. Андрій Ковальов розпечатав ворота суперника ударом в дальній кут від голкіпера.

А вже у кінці другого тайму після пасу Бочака у ворота суперника влучив Білокінь.

Фінальним голом гри став м’яч від Долі на 90-й хвилині.