Нічиєю завершився матч Таврії проти Вовчанська
20 листопада 2021, 15:05
Чемпіонат, 2 ліга, Топ-новина

Нічиєю завершився матч "Таврії" проти "Вовчанська" (відео)

Сьогодні, 20 листопада, відбувся матч 19-го туру ЧУ Другої ліги (група Б) між «Вовчанськом» і «Таврією» на стадіоні "Нова Баварія".

Гра була непростою, у першому таймі жодна із команд не змогла відкрити рахунок. Не змінила ситуацію і компенсована арбітром хвилина до основного часу. Головний тренер Юрій Чумак обійшовся без замін.

На 53-й хвилині гарно прицілився у ворота суперника Барладим, але атака не принесла бажаного результату.

Другий гольовий момент біля воріт господарів поля відбувся на 59-й хвилині. Захарченко пробив, але рахунок знову залишився 0:0.

Після подачі з кутового намагався пробити Гура на 73-й хвилині. Втім, рахунок вперто залишився без змін. На щастя, штрафний удар від суперника на останній хвилині матчу завершився теж нічим.

У доданих 5 хвилинах було аж два штрафні удари у ворота суперника. Перший - від Чмеленко та другий - від Яцика не допомогли відкрити кримчанам рахунок. За хвилину вище воріт «Таврії» пролетів простріл і від суперника.

Матч завершився з рахунком 0:0.