«Таврія» на виїзді впевнено розібралася з «Енергію»
6 листопада 2021, 19:24
Чемпіонат, 2 ліга, Топ-новина

«Таврія» на виїзді впевнено розібралася з «Енергію» (відео)

Сьогодні, 6 листопада, в Новій Каховці був зіграний поєдинок 17-го туру чемпіонату України. «Таврія» на виїзді зустрічалася з місцевою «Енергією». Наша команда, впевнено розібралася зі своїм суперником з рахунком 2:0.

Кримчани забивали по м’ячу в кожному з таймів. Спочатку, швидким голом в дебюті гри відзначився Барладим. А на 65 хвилині, вдало замкнувши подачу з кутового головою, подвоїв перевагу в рахунку Бойко. До речі, це вже його 12 м’яч в чемпіонаті і 2 місце серед бомбардирів групи.

Здобувши чергову перемогу, підопічні Чумака (враховуючи технічну перемогу над «Сумами») з 29 балами (6 місце) впритул наблизилися до першої п’ятірки чемпіонату.

Наступний свій поєдинок сімферопольська «Таврія» зіграє з «Миколаєвом». Гра відбудеться на стадіоні «Мар’янівський», 13 листопада.