«Таврія» розійшлася миром із «Миколаєвом» у південному дербі
7 серпня 2021, 23:22
Чемпіонат, 2 ліга, Топ-новина

«Таврія» розійшлася миром із «Миколаєвом» у південному дербі (відео)

У суботу, 7 серпня, у Миколаєві пройшов південне дербі (матч 3-го туру чемпіонату України (Друга ліга Б). Сімферопольська «Таврія» на виїзді зіграла проти місцевого клубу «Миколаїв».

Миколаїв: Фастов, Голубка, Масалов (Швець 86), Мельничук, Фальковський (Ульянов 68), Окатий, Росляков, Нечипоренко (Студенко 46), Сурженко (Солдатов 62), Жавко (Попов 88), Кравченко.
Запасні: Зеніков, Боровський, Гончар, Лотоцький, Любашов, Рязанцев, Тимко.
Головний тренер: Сергій Шевченко.

Таврія: Онопко, Чмеленко, Максименко, Чеботаєв, Гура (Клочко 87), Яцик, Кривич (Білокінь 72), Захарченко (Доля 62), Ковальов (Заїка 90), Бойко, Барладим (Бочак 85).
Запасні: Попович, Герасименко, Богданов, Вакуленко, Вакулінський.
Головний тренер: Сергій Пучков.

Голи: Кравченко 72, Студенко 90+2 - Гура 54, Ковальов 68.
Попередження: Фальковський 14, Мельничук 60 - Яцик 28, Бойко 73, Чмеленко 78, Ковальов 83.
Вилучення: Ульянов 82.

Не дивлячись на перевагу в грі кримчан, матч завершився у нічию - 2:2.

Основні події розгорнулися у другому таймі. Спочатку футболісти «Таврії» двічі розписалися у воротах миколаєвців. Свої перші голи в сезоні забили Гура та Ковальов.

На жаль, сімферопольці, маючи комфортну перевагу в рахунку (2:0) не змогли перемогти господарів поля. Спочатку «корабели» відквитали один м’яч, а вже на доданіих хвилинах, граючи у меншості, зрівняли рахунок - 2:2.

Свій наступний матч кримчани зіграють 14 серпня. На своєму полі підопічні Пучкова будуть приймати «Воачанськ».