Таврія зазнала поразки у грі зі Скоруком
26 вересня 2021, 18:07
Чемпіонат, 2 ліга, Топ-новина

"Таврія" зазнала поразки у грі зі "Скоруком" (відео)

У неділю, 26 вересня, у Нікополі відбувся матч 10-ого туру чемпіонату України з футболу (Друга ліга, Б). В результаті якого, на жаль, "Таврія" втратила 3 очки.

Скорук: Осадчук, Веремєєв, Клименко, Лаптєв, Приземлін, Гевлич, Шаповалов (Щербина 62), Разуваєв (Боженар 81), Красов, Перебора (Цибульський 87), Мішуренко (Жуков 70).
Запасні: Варцаба, Бобровський, Бацман, Катеруша, Шевченко.
Головний тренер: Олександр Степанов.

Таврія: Герасименко, Максименко, Заїка, Чмеленко, Чеботаєв (Доля 60), Клочко (Кривич 57), Богданов (Захарченко 46), Гура (Білокінь 46), Барладим (Кривич 57), Бойко.
Запасні: Онопко, Вакулінський, Каранга.
Головний тренер: Юрій Чумак.

Голи: Чеботаєв 25 (аг), Шаповалов 41.
Попередження: Гевлич 51, Клименко 89 - Чмеленко 12, Барладим 30, Білокінь 53, Заїка 74.

Рахунок був відкритий автоголом у ворота сімферопольців на 24-й хвилині. За 3 хвилини біля воріт "Таврії" відбувся ще один небезпечний момент. Однак, голкіпер кримчан Герасименко відбив закручений м’яч кулаком.

Не проста боротьба тривала весь перший тайм. Двічі таврійці намагались розпечатати ворота суперника.

Штрафний удар за 4 хвилини до кінця першого тайму подарував команді із Томаківки ще один гол на їх користь.

А ні активна атака, заміни з обох сторін та додаткові 3 хвилини вже не змінили рахунок. Матч завершився 2:0 на користь "Скорука".