«Таврія» зазнала поразки в грі проти «Тростянця»
11 вересня 2021, 19:52
Чемпіонат, 2 ліга, Топ-новина

«Таврія» зазнала поразки в грі проти «Тростянця» (відео)

Сьогодні, 11 вересня, в Мар’янівці (ст. «Мар’янівський») відбувся поєдинок 8-го туру Чемпіонату України з футболу. «Таврія» на своєму полі приймала футбольний клуб «Тростянець». Матч завершився поразкою сімферопольців з рахунком 0:2.

Таврія: Герасименко, Заїка, Чмеленко, Кривич, Чеботаєв, Ковальов (Гура 82), Максименко (Доля 57), Барладим (Клочко 46), Вакуленко (Білокінь 68), Бойко (Каранга 54), Бочак.
Запасні: Онопко, Попович, Богданов, Вакулінський, Захарченко.
Головний тренер: Сергій Пучков.

Тростянець: Хмеловський, Даценко, Полянський, Меженський (Світличний 90), Мизюк, Гаврась, Гайван, Мигаль (Ільченко 58), Єсип (Ганжа 59), Сліпухін (Шморгун 83), Пастухов (Сахнюк 76).
Запасні: Чеботарьов, Деряпа.
Головний тренер: Сергій Коритник.

Голи: Сліпухін 15, Гайван 62.
Попередження: Кривич 25, 60; Барладим 42, Вакуленко 64 - Пастухов 73, Ганжа 89.
Вилучення: Кривич 60.

В обох таймах, при досить рівній грі, гості зуміли відзначитися по одному разу. Також, слід відзначити, що з 60-ї хвилини матчу кримчани грали у меншості. Другу жовту картку, яка автоматично перетворилася у червону, отримав Кривич.

Свій наступний матч підопічні Пучкова зіграють на виїзді, проти одеської «Реал Фарми». Базовий день гри 18 вересня.