«Таврія» не змогла втримати перемогу у виїздному матчі проти «Кристалу»
25 липня 2021, 23:57
Чемпіонат, 2 ліга, Топ-новина

У неділю, 25 липня, сімферопольська «Таврія» на виїзді розпочала новий сезон чемпіонату 2021/2022 матчем проти херсонського «Кристалу». Нажаль, кримчани не змогли втримати перемогу і завершили гру у нічию – 1:1.

Кристал: Ковальов, Жовтюк, Слищенко, Крутін, Єгоров, Кушнір (Гогітідзе 58), Попчук, Собко (Козак 78), Сербінов (Богомол 64), Гливий (Ольховіков 90), Клюєв (Колесник 64).
Запасні: Петриченко, Калінін.
Головний тренер: Юрій Куліш.

Таврія: Попович, Чмеленко, Максименко, Чеботаєв, Яцик, Кривич ( Білокінь 70), Доля (Богданов 71), Вакуленко (Вакулінський 46), Ковальов, Бойко (Барладим 61), Бочак.
Запасні: Онопко, Гура, Герасименко, Заїка, Захарченко, Клочко.
Головний тренер: Сергій Пучков.

Голи: Ольховіков 90+8 - Барладим 90+7 (пен.).
Попередження: Кушнір 40, Слищенко 90+6 - Чмеленко 42.

Після першого тайму на табло «горіли» одні нулі. Хоча, сімферопольці мали стовідсоткові нагоди для взяття воріт. Свої шанси втратили нападники «Таврії» Бочак та Бойко. А після потужного пострілу Яцика, із-за меж штрафного майданчику (35 метрів), херсонців врятувала стійка воріт.

У другому таймі малюнок гри не змінився. Підопічні Пучкова повністю контролювали гру, атакуючи раз за разом. У свою чергу футболісти «Кристалу» намагалися зловити гостей на контратаці. Все вирішилося на доданих, арбітром, хвилинах матчу. Спочатку відзначилися сімферопольці, завдяки влучному пострілу Барладима з пенальті. Але нажаль, херсонці тут же відігралися і звели поєдинок у нічию – 1:1.