Таврiя

Футбольний клуб з Сімферополя

Офіційний сайт

Таврія розпочала підготовку до сезону
28 січня 2021, 13:43
Міжсезоння, Топ-новина

Таврія розпочала підготовку до сезону

26 січня сімферопольська "Таврія" розпочала підготовку до продовження сезону у Другій лізі. Головний тренер клубу Олег Федорчук розповів про перші дні підготовки в Новій Каховці.

- Чи укомплектовано тренерський штаб команди?

- Практично сформований. Є вакансія тренера голкіперів - ми не поспішаємо, але в пошуку. Моїм помічником буде колишній гравець новокаховській "Енергії" Павло Черняєв. Є адміністратор та лікар.

- Як вам умови зборів в Новій Каховці?

- Усім задоволені. Все створено для роботи: є хороші поля, проживання та добре харчування. Також є спаринги, гарна погода дозволяє працювати.

- Що можете сказати стосовно новачків?

- На перших зборах ми знайомимося з тими хто є, і з тими хто приїжджає. У нас на перегляді київський гравець з аматорського футболу Іван Швець. Також приїхав Олександр Ігнатенко, який грав у Першій лізі та за кордоном (чемпіонат Грузії). Повинен під'їхати голкіпер херсонського "Кристала" Ярослав Герасименко, а також ще ряд футболістів.

- Олег Вікторович, вже третій день зборів. Що можете сказати про функціональні можливості гравців?

- Ми провели тестування і більшість футболістів вклалися в норматив, тобто під час відпустки вони поставилися до себе дуже професійно. Я навіть здивований по багатьох позиціях - особливо в хорошій формі гравці групи атаки. На жаль, є й такі хто провалив. Я вважав, що ті, по яким у мене були сумніви, як-то виправляться, але на жаль ні.

***

Відзначимо, що на зборах заплановано чотири спаринги: 28 січня - з "Енергією"; 30 січня - з "Миколаєвом" (на виїзді); 4 лютого - з "Миколаєвом-2" (в Новій Каховці); і 7 лютого - з командою з Нижніх Торгаїв (в Новій Каховці). Pавершиться перший збір 8 лютого.
Поделиться
  • Комментарии
Работает на Disqus