Таврія вирвала перемогу в першому поєдинку Кубку Крима
1 березня 2021, 16:02
Міжсезоння, Кримський футбол, Топ-новина

Сьогодні, 1 березня, в Новій Каховці розпочався турнір Відкритого Кубку Асоціації футболу АР Крим та м. Севастополя. Сімферопольська «Таврія» в напруженому матчі вирвала перемогу у «Енергії» з Нової Каховки 6:4.

Таврія

Перший тайм завершився бойовою нічиєю 3:3. За нашу команду тричі відзначився форвард Олексій Бойко. На початку другого тайму сімферопольці залишилися у меншості. За грубу гру червону картку отримав Олександр Шевченко. Наші суперники, скориставшись чисельною перевагою повели в рахунку 4:3 і продовжили чинити натиск на ворота «Таврії».

І тим не менш, за десять хвилин до кінця матчу підопічні Федорчука змогли переломити хід зустрічі і створити переможний камбек. Спочатку захисник Іван Гура зрівняв рахунок. А потім, Олексій Бойко та Максим Богданов своїми точними ударами довели справу до переможного кінця. Остаточний рахунок матчу – 6:4 на користь «Таврії».

3 березня сімферопольці зіграють свій другий матч проти СК «Каховка». Початок гри о 15.00.