18 квітня 2021 р. Кривий Ріг (стадіон "Гірник"). 15:00. 1250 глядачів. +14°.

Асистенти арбітра: Олександр Марчик (Київ), Ярослав Пилипенко (Кропивницький).
Спостерігач арбітражу: Олег Муравйов (Маріуполь).

Кривбас: Льопка, Маліновський (Сокол 66), Заїменко, Фатєєв, Коцюмака, Рябов (Попчук 78), Яровой, П'ятов (Карноза 69), Черній (Квасов 69), Збунь (Горват 60), Ременюк.
Запасні: Злотар, Черниш, Дедяєв, Берко, Ніколашин, Павленко.

Таврія: Онопко, Чмеленко (Доля 46), Шевченко, Чеботаєв (Гура 46), Окатий, Бесараб, Білокінь, Тетеренко (Яцик 58), Фаюк, Богданов (Барладим 53), Бойко (Захарченко 82).
Запасні: Герасименко, Заїка.
Головний тренер: Олег Федорчук.

Голи: Фатєєв 2, 58; П'ятов 27, Рябов 45+1, Черній 48.
Попередження: Карноза 70, Попчук 82, 86 - Бесараб 43, Шевченко 83.

Вже у першому таймі кримчани пропустили три м’ячі. У воротах нашої команди відзначилися: Дмитро Фатєєв, Олександр П’ятов та В’ячеслав Рябов.

Сімферопольці також мали можливості для взяття воріт господарів, але з небезпечним пострілом Максима Богданова впорався кіпер «Кривбасу». А удару Євгена Білоконя трохи забракло влучності.

У другому таймі криворіжці ще двічі відзначилися у воротах кримчан, до вівши загальний рахунок до 5:0
.
Свій наступний поєдинок підопічні Олега Федорчука зіграють у Новій Каховці проти харківського «Металу». Матч відбудеться 25 квітня на стадіоні «Енергія». Початок гри о 15:00.

Після 18-ого туру «Таврія», маючи в своєму активі 28 балів, залишається на 4 позиції.