«Таврія» поступилася «Металу» в Новій Каховці
26 квітня 2021, 07:40
Чемпіонат, 2 ліга, Топ-новина

У неділю, 25 квітня, відбувся матч 19 туру Чемпіонату України (Друга ліга Б) - наша команда грала із лідером групи - харківським «Металом». В зв'язку з технічними роботами на стадіоні в Мар'янівці цей матч відбувався в Новій Каховці на стадіоні «Енергія».

Таврія: Онопко, Чмеленко, Окатий, Чеботаєв (Бесараб 82), Захарченко (Гура 46), Білокінь (Барладим 56), Яцик, Тетеренко, Масалов, Богданов (Доля 71), Бойко.
Запасні: Герасименко, Фаюк.
В.о. головного тренера: Генадій Головенко.

Метал: Каневцев, Мизюк, Федорів, Нехтій (Шопін 58), Люлька, Жонатон (Сікорський 84), Ралюченко, Демченко (Поступаленко 58), Балулі (Кравчук 88), Танчик, Фомін (Рязанцев 73).
Запасні: Денчук, Гуйе.
Головний тренер: Олександр Кручер.

Вже в першому таймі, після 21-ї хвилини, кримчани поступалися своїм суперникам – 0:2. Спочатку Балулі (на 19-й хвилині) реалізував одинадцятиметровий. А вже через дві хвилини Єгор Демченко подвоїв рахунок.

Після перерви, футболісти «Таврії» намагалися наздогнати харків’ян у рахунку, але в кінці, пропустивши швидку контратаку, врешті-решт поступилися – 0:3.

Свій наступний поєдинок кримчани зіграють 7 травня. Їх суперником буде черкаський «Дніпро».