В чемпіонаті України «Таврія» зіграє з одеською «Реал Фармою» (трансляція)
16 травня 2021, 17:10
Чемпіонат, 2 ліга, Топ-новина

"Таврія" у меншості перемогла "Реал Фарму"

Сьогодні, 15 травня, в рамках чемпіонату України (Друга ліга Б) сімферопольська "Таврія" на виїзді зустрічалася з одеською "Реал Фармою" і перемогла з рахунком 3:0.

Реал Фарма: Стародубець, Фролов (Федоров 38), Онуфрак С., Абузраа, Онуфрак Д., Колесников, Ратушняк, Фабер (Попов 46), Смароков (Плачков 53), Луньов (Лиховидов А. 67), Поліщук (Гранчар 72).
Запасні: Даскалиця, Крохмаль, Бурахович, Лиховидов М..
Головний тренер: Артем Рязанцев.

Таврія: Герасименко, Заїка, Чмеленко, Захарченко, Чеботаєв (Доля 58), Окатий (Тетеренко 90), Масалов (Білокінь 67), Гура (Бочак 90), Барладим (Яцик 88), Богданов, Бойко.
Запасні: Онопко.
В.о. головного тренера: Юрій Чумак.

Голи: Бойко 34, Барладим 77, Доля 87.
Попередження: Фролов 20, Федоров 47, Смароков 49, Луньов 64, Абузраа 77 - Чмеленко 18, 26; Барладим 33, Гура 86.
Вилучення: Чмеленко 26.

Вже в середині першого тайму підопічні Юрія Чумака залишилися у меншості. За дві жовті картки (автоматично червона) з поля було вилучено захисника Павла Чмеленка. Але не дивлячись на цю прикрість, кримчани дали бій. Вже на 33-й хвилині Олексій Бойко вивів "Таврію" вперед. А за 15 хвилин до кінця гри Андрій Барладим та Валерій Доля оформили остаточну перемогу кримчан - 3:0.

Свій наступний поєдинок сімферопольці зіграють 22 травня, на своєму полі в Мар'янівці. Суперником "Таврії" буде "Нікополь". Початок гри о 17:00.