Таврія - Скорук
16 липня 2021, 14:53
Міжсезоння, Топ-новина

«Таврія» переграла в контрольному матчі «Скорук»

Сьогодні, 16 липня, в Мар’янівці, сімферопольський клуб провів свій черговий контрольний матч. Суперником кримчан був новачок професійної футбольної ліги нікопольський «Скорук».

Перший тайм завершився з рахунком 1:0 на користь кримчан. Влучним ударом відзначився Роман Бочак.

У другому таймі команди на двох забили чотири м’ячі. Спочатку двічі відзначилися сімферопольці. Голи забивали – Дмитро Клочко та Євген Білокінь.

За десять хвилин до кінця гри, при рахунку 3:0, гості зуміли забити два голи. Матч завершився з мінімальною перевагою кримчан 3:2.

На поле виходили: Захарченко, Яцик, Чмеленко, Доля, Вакулінський, Бойко, Барладим, Онопко, Заїка, Клочко, Гура, Крівіч, Богданов, Білокінь, Чеботаєв, Бойко, Бочак, Герасименко, Попович, Ковальов, Вакуленко, Максименко та 2 гравців на перегляді.